مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز توزیع پیله ابریشم صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص درمانی پیله ابریشمفروشنده پیله ابریشم صادراتی

امروزه پیله ابریشم صادراتی از اهمیت بی‌نظیری در جوامع مختلف برخوردار می باشد، همچنین به جهت پیله ابریشم، کرم ابریشم دارای طرفداران بسیاری است.

مایعی از دهان کرم ابریشم خارج می‌شود و به محض اینکه خارج شد، منجمد شده و به صورت پیوسته از منفذ باریکی بیرون می‌آید. این ماده بعد از انجماد به صورت الیاف باریکی و بسیار ظریف ابریشم ظاهر می شود.

لازم به ذکر است که کرم ابریشم بومی قاره آسیا است و بسیاری از استان های کشورمان به پرورش کرم ابریشم و به بهره‌برداری از آن مشغول می باشند. 

مرکز توزیع پیله ابریشم صادراتی

خواص درمانی پیله ابریشم

خواص درمانی پیله ابریشم پیله ابریشم دارای خواص سرشاری است و مورد توجه بسیاری از محققان می باشد. خواص درمانی پیله ابریشم بدین شرح می باشد:

ابریشم می تواند برای حفظ بخش‌هایی از بدن مثل استخوان ها موثر باشد. در زمان شکستگی استخوان ها را برای ثابت ماندن استخوان ها تا زمان درمان فلزی همانند فولاد زنگ نزن را در آن قرار می‌دهند. در بعضی مواقع این فلزات سبب شکستن استخوان ها می شود و بعد از بهبودی استخوان پزشک باید فلز را خارج نماید، پزشکان از ابریشمی استفاده می نمایند که بسیار قوی است و انعطاف پذیر می باشد که بعد از یک سال از بین می‌رود و دیگر نیازی به جراحی جهت خارج ساختن فلز از بدن نیست. 

گزینه دیگر ترمیم زخم های حاصل از حمله قلبی با پیله های کرم ابریشم است: با وجود اینکه انسان‌ها بعد از حمله قلبی سلامت کامل خود را به دست می‌آورند اما خود قبل همانند سابق سلامت خود را به دست نخواهد آورد، هر سلول یا بافتی که در اثر حمله قلبی بمیرد توسط مقداری بافت غیرفعال و خنثی جایگزین می‌شود و عملکرد قلب را تحت تاثیر قرار می دهد، پس پیله کرم ابریشم بافت هایی ایجاد می نماید که سبب ترمیم زخم های قلبی می شوند. 

همچنین پروتئین موجود در این محصول این  امکان را می‌دهد که نمونه‌های خون به مدت طولانی و در دمای بالا نگهداری شوند. 

این ماده ارزشمند دارای ویژگی های بی شماری است که تنها به برخی از آن ها پرداختیم. 

فروشنده پیله ابریشم صادراتی

فروشنده پیله ابریشم صادراتی پیله ابریشم به روش های متفاوتی به فروش می رسد،یکی از این نمونه ها صادرات عمده  پیله ابریشم است که  باکیفیت ترین نوع آن به فروش می رسد. فروشنده پیله ابریشم در کشورمان بسیار زیاد است و از فروش  آن ها بسیار سود می کنند زیرا در محصولات پوستی و آرایشی بسیار کاربرد دارد و سبب تولید محصولی با کیفیت می شود. 

برای خرید این محصول می توانیم به فروشگاه های معتبر مراجعه نماییم و یا به صورت اینترنتی سفارش دهیم و به آن دسترسی پیدا کنیم. 

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *