مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید پیله ابریشم ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پیله ابریشم درجه یکعرضه کننده پیله ابریشم ایرانی

کرم ابریشم از جمله حشراتی است که به دور خود پیله ای نرم و لطیف می تند و این پیله مصارف زیادی در صنعت نساجی دارد. پیله ابریشم ایرانی جز بهترین ها بوده که پس از جمع آوری به کارخانه ها ارسال می شود. این محصول سفید رنگ برای تهیه نخ ابریشم به کار می رود. این مراکز خرید پیله را به صورت عمده و جزیی در دسترس مشتری قرار می دهند تا او بتواند متناسب با نیاز و مصرفی که دارد خرید خود را انجام دهد. 

مراکز خرید پیله ابریشم ایرانی

مشخصات پیله ابریشم درجه یک

مشخصات پیله ابریشم درجه یک از مشخصات پیله ابریشم درجه یک می توان به بافت متراکم و رنگ سفید و سایز بزرگ اشاره کرد که حجم بالایی دارد. این پیله درجه یک از وزن بیشتری برخوردار است و برای تهیه نخ ابریشم مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات قابلیت شست و شو دارند و کیفیت خود را از دست نمی دهد. با قرار دادن پیله در آب گرم ابتدای نخ برای ابریشم کشی مهیا می شود. 

این محصول نرم و براق بوده و ابریشم های بدست آمده از آن سطح کیفی بالایی دارد. از دیگر مشخصات می توان به لطافت بافت این پیله اشاره کرد به مرور زمان هم کیفیت خود را از دست نمی دهد. استفاده زیاد از نخ ابریشم باعث شده تا سطح پرورش کرم ابریشم افزایش پیدا کند که این امر خود زمینه تولید بیشتر و صادرات را هم فراهم می کند. 

از مشخصات دیگر این فرآورده می توان به طبیعی و ارگانیک بودن آن اشاره کرد که ضد حساسیت است. 

عرضه کننده پیله ابریشم ایرانی

عرضه کننده پیله ابریشم ایرانی این مرکز بزرگترین عرضه کننده پیله ابریشم ایرانی به بازار است که توانسته تا حد زیادی نیاز بازار را برطرف سازد. تولید کنندگان با عرضه این محصول با کیفیت توانسته اند تا حد زیادی نیاز مصرف کنندگان را برطرف سازند. محصولی که برای عرضه به بازار انتخاب می شود باید سطح کیفی بالایی داشته باشد تا بتواند با نمونه های خارجی رقابت کرده و نظر مشتری را جلب کند.‌

محصولی که برای عرضه انتخاب می شود دارای سطح کیفی بالا و قیمتی مناسب بوده و طرفداران زیاد هم دارد و می تواند به خوبی رضایت مصرف کنندگان را جلب کند. امروزه بیشتر محصولات به صورت اینترنتی عرضه می شوند. 

این محصول به صورت عمده و در حجم بالا عرضه می شود و نرخ مناسب تری هم نسبت به نمونه های بسته بندی شده دارد به همین دلیل بیشتر مصرف کنندگان به این شیوه عرضه گرایش پیدا کردند. این شرکت فعالیت خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می دهد و توانسته به خوبی نیاز بازار را پاسخ دهد. 

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *