مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین نخ ابریشم طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مختصری درباره نخ ابریشم طبیعیمراکز عرضه نخ ابریشم طبیعی اعلا

در بسیاری از شرکت ها و کارخانجات تولیدکننده نخ ابریشم،  بهترین و مرغوب ترین نخ ابریشم طبیعی با قیمت مناسبی به فروش می رسد. این شرکت ها برای دسترسی عموم مردم به این نخ ارزشمند از طریق فروشگاه های اینترنتی و سایت های معتبر اقدام به فروش بهترین نخ ابریشم کرده اند و به صورت عمده یا کیلویی محصولات خود را در سراسر کشور پخش می کنند.

فروش بهترین نخ ابریشم طبیعی

مختصری درباره نخ ابریشم طبیعی

مختصری درباره نخ ابریشم طبیعی نخ ابریشم طبیعی نوعی نخ زیبا و خاص می باشد که جزء نخ های مرغوب و پرکاربرد محسوب می شود. نخ ابریشم از کرم ابریشم حاصل می گردد به این صورت که از سوراخ دهان کرم ابریشم مایعی تراوش می شود که همان ابریشم را به وجود می آورد و در نهایت باعث تنیدن پیله ابریشم می گردد هنگامی که پیله به طور کامل به وجود می آید در آب جوش می اندازند تا کرم درون از بین برود و پس از تنیدن ابریشم، نخ ابریشم حاصل می گردد.

نخ ابریشم طبیعی از جلا و براقیت خاصی برخوردار است از این رو قیمت زیادی دارد و در صنعت قالی بافی کاربرد فراوانی دارد علاوه بر آن برای بافت پارچه های گران قیمت و زیبا و هم چنین تابلو فرش از این نخ استفاده می کنند. نخ ابریشم دارای ویژگی های زیادی نظیر؛ نرمی، لطافت، استحکام و مقاومت بالا در برابر گرما برخوردار است زیرا در ساختار خود نوعی بافت پروتئینی دارد.

نخ ابریشم طبیعی به سه دسته؛ خام، پخته و گچین تقسیم می شود که نوع خام آن مستقیما از پیله گرفته می شود و بدون این که در آن تغییر رنگی صورت گیرد در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. ابریشم پخته در واقع بیشتر خواص سیریسین آن گرفته می شود و در نهاین رنگ آن به سفید تغییر می کند و چیزی که از پیله ابریشم باقی می ماند گچین نام دارد که از مرغوبیت اندکی برخوردار است و قیمت پائینی دارد.

مراکز عرضه نخ ابریشم طبیعی اعلا

مراکز عرضه نخ ابریشم طبیعی اعلا بسیاری از مراکز و نمایندگی های معتبر در زمینه عرضه و پخش نخ ابریشم طبیعی و درجه یک فعالیت گسترده ای در سطح بازار های داخلی و خارجی دارند که این محصولات را در سطح کیفی بالایی و به صورت عمده یا جزئی با قیمتی کمتر از سطح بازار عرضه می نمایند. مراکز عرضه نخ ابریشم به صورت آنلاین نیز جوابگوی مشتریان از همه نقاط کشور هستند.

این مراکز به عنوان عرضه کننده معتبر و مطمئن قادرند سفارشات کلی را در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه های اضافه به دست مشتری برسانند و با راهنمایی مشتریان در مورد کاربرد نخ می توانند خریدی راحت را برای خریداران به وجود آورند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *