مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه صابون مرطوب کننده ابریشم 

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت صابون مرطوب کننده ابریشم تولید صابون مرطوب کننده ابریشم 

صابون مرطوب کننده ابریشم یکی از با کیفیت ترین و البته پر طرفدار ترین محصولاتی است که از پروتئین ابریشم حاصل می شود. تولید صابون ابریشم با سنت قدیمی صابون صنعتگر یونان در یکی از بزرگترین کارگاه های صنعتگران ایران است. یک نوازش واقعی برای پوست صورت است. مجموعه ما عرضه صابون ابریشم را در سایت خود آغاز نموده است.

عرضه صابون مرطوب کننده ابریشم 

بررسی کیفیت صابون مرطوب کننده ابریشم 

بررسی کیفیت صابون مرطوب کننده ابریشم  این فیبر از پروتئین های رشته ای تشکیل شده است که عملکرد ساختاری و محافظتی دارند. پروتئین ابریشم یک محصول طبیعی است که دارای ترکیب میانی بین کلاژن و الاستین است. زیبایی در لوازم آرایشی و بهداشتی طبیعی تحت مزایای زیر است:

  • این به عنوان یک فیلم محافظ عمل می کند که از آسیب رساندن مواد غیر توصیه شده به مواد آرایشی در پوست جلوگیری می کند.
  • با کمک به بازسازی سلول های اپیدرم، پوست را مرطوب، نرم و محکم می کند. برای پوستهای خشک و پیر ایده آل است!
  • پوست را نرم و نرم می کند. از این رو جمله معروف “صاف مانند ابریشم” آمده است.
  • به لطف وزن مولکولی کم اسیدهای آمینه سازنده پروتئین ها به خوبی در پوست نفوذ می کند.

صابون پروتئین ابریشم برای مو به دلیل خاصیت نرم کنندگی خود برجسته است. لطافت و درخشندگی را فراهم می کند، موها را بسیار درخشان تر می کند. با استفاده از پروتئین ابریشم به مو، ما در ایجاد یک فیلم محافظ کمک می کنیم که محصولات از آسیب رساندن به مو جلوگیری می کند. درخشندگی، حجم و کنترل را فراهم می کند، به طور قابل توجهی حالت دادن را با موهای خشک یا مرطوب، از هر نوع، بهبود می بخشد. برای موهای آسیب دیده شیمیایی، پروتئین ابریشم هنگام استفاده در ترکیبات مراقبت از مو، بدن، درخشندگی و قابلیت کنترل را به مو می بخشد. برای افزودن پروتئین های ابریشم به آماده سازی های خانگی خود، به سادگی این ماده فعال را در هنگام خنک شدن به امولسیون اضافه کنید. مهم است که بدون توقف برای چند دقیقه هم بزنید تا کاملاً در فرمول ادغام شود.

تولید صابون مرطوب کننده ابریشم 

تولید صابون مرطوب کننده ابریشم  مجموعه ما یک شرکت تولید صابون مرطوب کننده ابریشم است که به ساخت بهترین صابون های صنعتگر اختصاص دارد، با تمرکز بر مواد آرایشی 100٪ طبیعی، آنها انواع مختلفی از صابون ها را با خواص اساسی ارائه می دهند. به عنوان یک پروتئین آمفوتریک با مواد کاتیونی، آنیونی و غیر یونی سازگار است. پروتئین ابریشم همچنین یک مانع محافظتی کارآمد ارائه می دهد، که برای پوست نیز حیاتی است. پروتئین ابریشم خاصیت مرطوب کننده و سفت کننده دارد. عملکرد مرطوب کننده این پروتئین ها از کم آبی پوست جلوگیری می کند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *