مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت توزیع پیله ابریشم صنعتی آرایشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع پیله ابریشم صنعتیقیمت روز پیله ابریشم صنعتی آرایشی

امروزه استفاده از پیله ابریشم صنعتی آرایشی به دلیل فواید و خواص بی نظیری که دارد، در صنایع مختلف به ویژه در صنعت پزشکی و آرایشی، بهداشتی کاربردی فراوان دارد. پیله ابریشم در جوانسازی و رفع چین و چروک، طراوت و زیبایی پوست نقش ویژه را ایفا می‌کند، به همین خاطر است که سفارش عمده پیله ابریشم برای پوست باید از مراکز معتبری صورت بگیرد که، سال‌ها در این زمینه فعالیت داشته و بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

شرکت توزیع پیله ابریشم صنعتی آرایشی

مشخصات انواع پیله ابریشم صنعتی

مشخصات انواع پیله ابریشم صنعتی امروزه استفاده از پیله ابریشم در صنایع نساجی و بهداشتی کاربردهای وسیع و گسترده ای دارد. استفاده از پیله ابریشم قدمت بسیار دیرینه دارد و چینی ها اولین کسانی بودند که به راز پیله ابریشم پی بردند.

ابریشم امروزه یکی از گران ترین محصولات دنیا محسوب می شود. نوع پرورش و الیاف ابریشم نیز متفاوت است. این محصول از نظر کیفیت و جنس و همچنین اندازه با یکدیگر متفاوت است، و درجه بندی های خاصی را شامل می شود.

به طور کلی ابریشم طبیعی الیافی بسیار نرم است، که از پیله کرم ابریشم به دست می آید. چگونگی پرورش این محصولات بسته به نوع کرم ابریشم همچنین تامین غذای آن ها که برگ توت است دارد.

هر چه رسیدگی به این نوع پیله ها بیشتر باشد، میزان برداشت پیله ابریشم از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد، و خريداران بیشتری متقاضی دریافت آن هستند. بهترین نوع پیله ایریشم پيله درست و سالم است که بالاترین بازده را دارد، و الیاف بیشتری را به دست می‌دهد.

این پیله ها با دستگاه های مخصوص ریسندگی باز شده و در طی فرآیندی به الیافی بسیار نرم و لطیف تبدیل می شود. استفاده از پیله ابریشم در صنایع آرایشی، به عنوان محصولی برای لطافت و نرمی پوست و از بین برنده جوش های سر سیاه استفاده می شود.

قیمت روز پیله ابریشم صنعتی آرایشی

قیمت روز پیله ابریشم صنعتی آرایشی صادرات انواع پیله ابریشم برای پوست توسط مرکز ما به متقاضیان دریافت باعث جلب رضایت خریداران از کیفیت و قیمت پیله شده است. تولیدی این محصول در شرایط کاملاً استاندارد و با استفاده از جدیدترین روش های پرورش کرم ابریشم تهیه و تولید شده و با توجه به کیفیت بی نظیری که محصولاتمان دارد، علاوه بر پوشش بازار داخلی می توانیم در زمینه صادرات نیز پیشرو و فعال باشیم.

تولید پیله توسط برند ما و فروش پیله در بازارهای خارجی با استقبال گسترده کشورهای مختلف مواجه شده و صادرات آن اکثر به کشورهای متقاضی نظیر کشورهای خاورمیانه، عربی و اروپایی انجام می شود.

بسیاری از این تولیدات در بازارهای داخلی به فروش رسیده و متقاضیان کشورهای خارجی، مشتری همیشگی محصولات ما هستند. کیفیت، مشتری مداری و قیمت مناسب جزو اهداف شرکت ما محسوب می شود.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *