مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده شفیره ابریشم خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

شفیره ابریشم خالص جایگزین کنجاله سویا برای ماکیانبزرگترین فروشنده شفیره ابریشم خالص

شفیره ابریشم خالص کاربردهای گوناگونی دارد. این محصول می تواند یک مکمل غذایی مناسب برای پرندگان باشد. لازم به ذکر است که توزیع شفیره ابریشم خالص از طریق این سایت به سراسر کشور صورت می پذیرد. این محصول به صورت عمده، با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد. جهت خرید مستقیم شفیره ابریشم خالص همراه ما باشید.

توزیع کننده شفیره ابریشم خالص

شفیره ابریشم خالص جایگزین کنجاله سویا برای ماکیان

شفیره ابریشم خالص جایگزین کنجاله سویا برای ماکیان

افرادی که در زمینه پرورش ماکیان فعالیت دارند، می دانند که تامین یک جیره غذایی مناسب برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که این مسئله تاثیر مستقیمی در کیفیت رشد، مقدار گوشت و … این موجودات دارد.

یک جیره غذایی مناسب باید شامل مقدار مشخصی پروتئین، مواد معدنی مختلف، کربوهیدرات و انواع ویتامین ها باشد.

متخصصان جهت تامین پروتئین مورد نیاز ماکیان، معمولا از کنجاله سویا استفاده می کنند اما جالب است بدانید که شفیره کرم ابریشم خالص نیز می تواند به خوبی این ماده را برای آن ها تامین نماید. 

تحقیقات نشان داده است که افزودن مقدار مناسبی پودر شفیره کرم ابریشم به رژیم غذایی مرغ ها، میزان تخم گذاری آن ها را افزایش داده و طعم و بوی تخم مرغ ها نیز کاملا طبیعی بوده است.

اما شفیره کرم ابریشم چیست؟

کرم ابریشم در واقع لارو نوعی پروانه است. این نوع کرم برای تبدیل شدن به پروانه، ابتدا یک پیله به دور خود می تند و در همین زمان، از لارو به شفیره تبدیل می شود. شفیره نیز پس از مدتی به صورت پروانه از پیله خارج می شود اما قبل از اینکه شفیره تبدیل به پروانه شود باید پیله ها را جمع آوری نمود.

از پیله ها برای تولید ابریشم یا موارد دیگر استفاده می شود اما شفیره را خشک کرده و به صورت پودر در می آورند.

این پودر دارای ارزش غذایی مناسبی است و می تواند یک منبع تامین پروتئین برای ماکیان باشد. البته این ماده نوعی مکمل غذایی به شمار می رود.

پودر شفیره در دو نوع بدون روغن و یا حاوی روغن موجود می باشد.

بزرگترین فروشنده شفیره ابریشم خالص

بزرگترین فروشنده شفیره ابریشم خالص اگر قصد خرید عمده شفیره ابریشم خالص را دارید، می توانید به راحتی آن را از طریق همین سایت سفارش دهید.

این سایت در واقع راهی برای ارتباط با بزرگترین فروشنده شفیره ابریشم خالص در کشور است. کیفیت و مرغوبیت محصول نیز کاملا تضمین شده است.

قیمت این محصول با توجه به میزان کیفیت آن، بسیار مناسب است. البته با خرید عمده و مستقیم نیز از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، نحوه خرید، استعلام قیمت ها و … می توانید با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *