مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه پروتئین پیله ابریشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع پروتئین پیله ابریشممراکز پخش پیله ابریشم

پروتئین پیله ابریشم یکی از بهترین اسرار زیبایی است. ارائه پروتئین پیله ابریشم توسط ما انجام می شود.

لایه برداری بخشی جدایی ناپذیر از لایه بندی آسیایی است و از پیله های ابریشم قرن ها در ژاپن و کره جنوبی استفاده می شده است.

پروتئینی که توسط ما ارائه می شود فیبر ابریشم را تشکیل می دهد و دارای کیفیت لایه برداری بسیار بالایی است.

این پیله ها اگرچه روی پوست بسیار لطیف هستند، اما ساختار کمی خشن دارند تا پوست را عمیق تمیز کرده و ناخالصی ها را جذب کنند، در حالی که پوست مرده را به آرامی از بین می برند.

ارائه پروتئین پیله ابریشم

آشنایی با انواع پروتئین پیله ابریشم

آشنایی با انواع پروتئین پیله ابریشم انواع پروتئین پیله ابریشم پیله های واقعی هستند که توسط کرم های ابریشم بافته می شوند. آنها از 100٪ ابریشم و بدون هیچ گونه مواد افزودنی ساخته شده اند.

این پیله های نرم با ترکیبی نزدیک به پروتئین های پوست، به آرامی پوست را لایه برداری، آبرسانی، تمیز و تغذیه می کنند. آنها ناخالصی ها، سلول های مرده و مانده مواد آرایشی را از بین می برند تا چهره ای کاملاً طبیعی و صاف نشان دهد.

برای از بین بردن جوش های سر سیاه و سبوم اضافی ایده آل است، آنها برای انواع پوست مناسب هستند و برای درمان لکه ها بسیار مناسب هستند. مناطق تمیز شده بدون اینکه مورد حمله قرار گیرند بسیار واضح تصفیه می شوند.

احساس نرمی پیدا می کنیم و نتیجه باورنکردنی است! از آنجا که ریز هستند، به شما میزان کنترل شده ای از لایه برداری را می دهند. پس از آن، متوجه خواهید شد که استفاده از مرطوب کننده، سرم، ضد آفتاب و آرایش بسیار راحت تر است.

کار با پیله های ابریشم لایه بردار بسیار آسان است:

یک پیله را به مدت 2-3 دقیقه در آب داغ (35-40 درجه) غوطه ور کنید تا نرم شود. وقتی خیس و نرم شد، پیله را روی انگشت خود قرار دهید (اگر خیلی کوچک است، می توانید آنرا کمی برش دهید تا بزرگتر شود).

پوست و نواحی را با نوک انگشتان خود در حرکات دایره ای ماساژ دهید، پس از این که قبلا آرایش را پاک کرده و صورت خود را تمیز کرده اید. از هر پیله تا 2 بار می توان استفاده کرد. فقط بگذارید تا در هوا خشک شود.

مراکز پخش پیله ابریشم

مراکز پخش پیله ابریشم ما از بهترین مراکز پخش پیله ابریشم هستیم. سرسین پروتئین دیگری است که پیله را تشکیل می دهد و دارای خواص مرطوب کننده است. این ماده حاوی آمینو اسیدها و آنتی اکسیدان های طبیعی برای مراقبت ترمیمی از پوست شما است. منافذ خالص سازی شده و بافت پوست با گذشت زمان تصفیه می شود.

با استفاده مستقیم از پیله های ابریشم روی پوست خود، از لوکس ترین درمان صورت که طبیعت به ما ارائه می دهد، بهره مند می شوید! استفاده منظم از آنها باعث تسکین پوست حساس به آکنه، تقویت پوست، زیبایی بیشتر آن و کاهش خطوط و چین و چروک پوست می شود.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *